Írta: Super User on . Beküldve: Pályázatok

A 2016/17. tanévben tagiskolánk az MLSZ Bozsik-program eredményeként 40 ezer Forint értékben kapott mezeket, sporteszközöket.

A 2015/16. tanévben tagiskolánk benevezett az MLSZ Bozsik-programjába. A pályázat eredményeként 40 ezer Forint értékben kaptunk sporteszközöket.

ökoiskola logó

Tagiskolánk közössége második alkalommal nyerte el az "Ökoiskola" megtisztelő címet. A címmegújító oklevelet 2016. január 30-án vehettük át Budapesten a Móricz Zsigmond Gimnáziumban. Az oklevelet az Emberi Erőforrások Minisztériuma, a Földművelésügyi Minisztérium és az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet bocsátotta ki. Köszönjük a sok közös munkát helyi és más településen lakó tanulóinknak, szüleiknek, dolgozóinknak, Sárkeresztes lakóinak, a Gigi KFT-nek, a helyi Önkormányzatnak. Cél az "Örökös Ökoiskola" cím elnyerése. A következő 3 évben ezen fogunk munkálkodni. A pályázatot formába öntötte: Csapó Lászlóné tanító.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma és a Földművelésügyi Minisztérium megbízásából az

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet NYÍLT PÁLYÁZATOT hirdetett magyarországi székhelyű

nevelési-oktatási intézmények számára Ökoiskola és Örökös Ökoiskola cím elnyerésére. Második

alkalommal nyújtottuk be pályázatunkat 2015-ben. 2012. óta viseljük az „Ökoiskola” címet.

Holdkő Alapítvány pályázata

A Holdkő Alapítvány pályázatán nyertük ezt a 100 ezer Forint értékű új honlapot

(barsonyiskola.com), melyet már magunk frissítünk, töltünk fel anyagokkal. A honlapot a

„Jeladó Internet és Kommunkáció” cég indította, töltötte fel kiinduláskor. A regisztrációs

költségeket tagiskolai Macher Alapítványunk fizette ki.

Élet Úton program

Közel 200 ezer Forint értékben nyertünk a pályázat I. fordulójában iskolai közlekedésbiztonsági

pálya csomagot. Már megkaptuk. 2015. június 10-én építjük ki, próbáljuk ki első alkalommal.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium közlekedésre nevelési programjának megvalósítása - a

közúti közlekedés biztonságát szolgáló köznevelési intézményi nevelési tevékenység - 1. forduló

címmel pályázatot hirdetett a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ, mint fenntartó, a 2014.

évi Közúti Közlekedésbiztonsági Akcióprogram és Intézkedési Terv keretében, melynek célja az

általános iskolák támogatása olyan közlekedésbiztonsági program megvalósításában, melyek

alkalmasak a tanulók és a szülők együttes megszólítására, a legfontosabb közlekedésbiztonsági

ismeretek széles körben történő terjesztésére a pályázat időszakában, a 2014/2015-ös tanév II.

felében.